Menu pionowe
Szukaj
Kategorie

Wróżka

W przeszłości, zaręczyny były ułożone przez rodziców i swatki. Zaangażowanie składała się z „sześciu uprzejmości. Sześć uprzejmości były: Propozycja małżeństwa, prosząc o nazwach, modląc się o szczęście, wysyłając zaręczyn prezenty, wysyłanie zaproszeń i powitanie młodej.

Swat, Swat, Make Me meczu:

W przeszłości, rodzina wynająć swata i swat pójdzie do domu innej rodziny szukać propozycję. Następnie, obie rodziny byłoby skonsultować się z Fortune Teller, który analizował mężczyznę i daty urodzenia kobiecie, razy, nazwiska i inne istotne informacje. Jeśli oba zostały uznane za zgodne, umowa małżeństwo zostanie pośredniczył. Zaślubiny prezenty będą oferowane i wesele zaplanowane.

Podczas gdy niektóre rodziny mogą nadal zdecydować się na zaaranżowane małżeństwo lub ustawić swoje dzieci z dzieci innych przyjaciół, większość Chińczyków znaleźć swoje bratnie dusze i zdecydować, kiedy angażują. Człowiek często przedstawia kobietę z pierścionek z brylantem. Chociaż nowoczesne angaże różnią się od przeszłości, nadal istnieje wiele chińskich tradycji zaangażowania w tym oferowanie prezentów zaręczyn, bridal posag i konsultacje wróżki.

Chińskie Tradycje ślubne – zaręczyn Prezenty:

Gdy para decyduje się wziąć ślub, rodzina pana młodego wysyła prezenty dla rodziny panny młodej. Są to potrawy i ciasta. Gdy rodzina panny młodej przyjmuje dary, ślub nie może być odwołany lekko.

Chińskie Tradycje weselne – apartament dla Posag:

Bridal posagowe składa się z prezentów, że panna młoda wnosi do domu męża po ślubie. Kiedy kobieta wychodzi za mąż zostawia ją do domu i staje się częścią rodziny męża. Jej głównym zadaniem jest z rodziną męża. Wartość posagu używany do określenia statusu kobiety w swoim nowym domu.

Chińskie Tradycje ślubne – Fortune Teller Konsultacje:

Przed zaangażowanie może być potwierdzona, obie rodziny zasięgnąć porady wróżki, aby upewnić się, że para jest kompatybilny. Nazwiska, daty urodzenia, rok urodzenia i godziny urodzenia są analizowane w celu określenia kompatybilności.

Gdy wróżka daje porządku, tradycjonaliści potwierdzi zaangażowanie w „trzech swatki i sześciu dowodów.” „Sześciu dowody” są liczydło, statek pomiaru, linijka, nożyczki, zestaw wag i lustro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>